Informacje organizacyjne dla kibiców przed Canal+ Online IMP w Grudziądzu

Dla kibiców, wybierających się na zawody do Grudziądza przygotowaliśmy garść informacji organizacyjnych. Przypominamy, że CANAL+ Online Indywidualne Mistrzostwa Polski – Finał 1 z udziałem najlepszych polskich zawodników rozpocznie się 9 lipca o godzinie 19.00 na stadionie przy ul. Hallera 4.

Sesja autografowa

O godzinie 17.00 rozpocznie się dwudziestominutowa sesja autografowa z udziałem 5 zawodników. Wezmą w niej udział Kacper Woryna, Bartosz Smektała, Krzysztof Kasprzak, Patryk Dudek i Przemysław Pawlicki. Serdecznie zapraszamy.

Stadion

Otwarcie bram obiektu nastąpi o godzinie 17.30. Dopuszczalne będzie wniesienie oryginalnie zakręconego (nieotwartego) napoju bezalkoholowego w butelce plastikowej o pojemności do 0,5 litra. Parking za wieżyczką sędziowską – wjazd od ul. Żwirki i Wigury – będzie dostępny dla kibiców za opłatą zgodną z cennikiem operatora parkingu.

Sprzedaż biletów

– w internecie na stronie bilety.speedwayevents.pl lub w serwisie ebilet.pl (obowiązują zarówno w formie papierowej i elektronicznej; kontrola biletów odbywać się będzie za pomocą skanerów, w które będą wyposażone stosowne służby) – na stadionie w dniu zawodów kasy będą otwarte od godziny 16.30

Sprzedaż programów

W dniu zawodów na stoiskach z gadżetami oraz w kasach stadionu od godz. 16.30. Cena programu – 20 zł. Cennik biletów (za wyjątkiem sektora D nie obowiązuje numeracja miejsc)

Bilety VIP – 300 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce numerowane na Trybunie D)

Trybuna C i E – 50 zł normalny, 35 zł ulgowy< (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat, studenci do 24. roku życia, emeryci i renciści)

Trybuny A, B, F, G, H, I, K – 40 zł normalny, 30 zł ulgowy (dzieci i młodzież w wieku 8-18 lat, studenci do 24. roku życia, emeryci i renciści)

Dzieci do lat 7 włącznie – wstęp bezpłatny z pełnoletnim opiekunem, dziecko siada na kolanach opiekuna Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. Ich lista jest do znalezienia w serwisie ebilet.pl. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym).

Media

Punkt obsługi mediów usytuowany będzie w recepcji, znajdującej się w kasie numer 5 – za wieżyczką sędziowską, czynny w godz. 17:30 – 19:30. Media zajmują miejsca na trybunie X, przy parku maszyn (na wysokości wejścia w drugi łuk). Fotoreporterzy pracują wedle standardowych zasad obowiązujących na zawodach żużlowych.

Lista startowa Canal+ Online IMP – Finał 1 – Grudziądz

1. Norbert Krakowiak (Zooleszcz GKM Grudziądz) – #16 – dzika karta
2. Maciej Janowski (Betard Sparta Wrocław) – #71
3. Jakub Miśkowiak (zielona-enegia.com Włókniarz Częstochowa) – #515
4. Tobiasz Musielak (Wilki Krosno) – #100
5. Grzegorz Zengota (ROW Rybnik) – #29
6. Bartosz Zmarzlik (Moje Bermudy Stal Gorzów) – #95
7. Przemysław Pawlicki (Zooleszcz GKM Grudziądz) – #59
8. Kacper Woryna (zielona-enegia.com Włókniarz Częstochowa) – #223
9. Bartosz Smektała (zielona-enegia.com Włókniarz Częstochowa) – #115
10. Paweł Przedpełski (for Nature Solutions Apator Toruń) – #323
11. Janusz Kołodziej (Fogo Unia Leszno) – #333
12. Dominik Kubera (Motor Lublin) – #415
13. Mateusz Cierniak (Motor Lublin) – #842
14. Krzysztof Kasprzak (Zooleszcz GKM Grudziądz) – #187
15. Patryk Dudek (for Nature Solutions Apator Toruń) – #692
16. Jarosław Hampel (Motor Lublin) – #33

Rezerwowi cyklu Canal+ Online IMP:

17. Krzysztof Buczkowski (Stelmet Falubaz Zielona Góra) – #277
18. Mateusz Szczepaniak (Cellfast Wilki Krosno) – #58