Odrodzenie Zengoty

Po wieloletnich problemach zdrowotnych wciąż uśmiechnięty zawodnik stanął na najniższym stopniu podium drugiej rundy Canal + Online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Dla popularnego „Zengiego” ten sukces to coś więcej niż tylko puchar. To nagroda za zapał, ambicję oraz nadzieję, która nie opuszczała lubianego zawodnika nawet w najcięższych dla niego momentach.

Już sam początek rywalizacji na torze w Krośnie były bardzo udane dla Zengoty. Wychowanek zielonogórskiego Falubazu po dwóch seriach startów uzbierał pięć punktów. Po rundzie zasadniczej „Zengi” plasował się na bardzo wysokiej drugiej lokacie z 13 „oczkami” na swoim koncie. W decydującym o końcowej pozycji na podium biegu finałowym Zengota uległ jedynie Dominikowi Kuberze oraz Bartoszowi Zmarzlikowi tym samym zajmując w całych zawodach trzecie miejsce.

Dla tego sympatycznego zawodnika to z pewnością sukces, na który czekał naprawdę kilka długich lat. Czy Grzegorz podtrzyma swoją fenomenalną passę również podczas trzeciej rundy cyklu, która odbędzie się w Rzeszowie? Z pewnością „Zengi” zrobi jak zawsze wszystko, aby pokazać się z jak najlepszej strony. Jeśli wszystko zatrybi tak jak było to w Krośnie, możemy liczyć na wysoki wynik Grzegorza.