Który z zawodników największym faworytem w walce o brązowy medal?

Na przełomie odjechanych już dwóch rund, kibice mogli się przekonać jakie wielkie emocje towarzyszą cyklowi Canal + Online Indywidualnych Mistrzostw Polski. Oprócz oczywiście rywalizacji o złoty medal między Dominikiem Kuberą oraz Bartkiem Zmarzlikiem, na torze w Rzeszowie zakończy się równie zacięty bój o brązowy medal.

Aktualnie na trzeciej pozycji w klasyfikacji cyklu przed zawodami na jednym z najdłuższych owali w Polsce plasuje się Janusz Kołodziej. Czterokrotny zdobywca tytułu Indywidualnych Mistrzostw Polski w swoim dotychczasowym dorobku punktowym zgromadził zaledwie o osiem mniej punktów niż liderujący na ten moment Bartosz Zmarzlik.

Za „Koldim” w klasyfikacji plasuje się również bardzo doświadczony Jarek Hampel, który na swoim koncie uzbierał dwadzieścia „oczek”. Wcale nie aż tak wysoką punktową przewagę Kołodziej nie ma również piątym Maciejem Janowskim, szóstym Patrykiem Dudkiem oraz siódmym Grzegorzem Zengotą.

Jednak wszystko wskazuje na to, że rywalizacja o najniższy stopień podium w cyklu Canal + Online Indywidualnych Mistrzostw Polski rozegra się właśnie między Kołodziejem oraz Hampelem. Czy wychowanek tarnowskiej Unii zdobędzie swój piąty brązowy medal krajowego czempionatu? Czy tym razem to prezentujący się bardzo dobrze w tym roku Hampel zapisze w swoim dorobku pierwszy brązowy medal IMP?