Legendy polskiego żużla spotkały się w Rzeszowie

W poniedziałek w Rzeszowie poznamy nowego mistrza Polski, a dzień przed ostatnimi zawodami z cyklu Canal+ Online IMP w stolicy Podkarpacia spotkały się legendy polskiego speedwaya. To już kolejne takie spotkanie organizowane przez PZM.

Zapoczątkowaliśmy to przed rokiem, przed finałem Indywidualnych Mistrzostw Polski w Lesznie. Najwybitniejsi żużlowcy mają okazję spotkać się, porozmawiać i powspominać stare czasy. Wierzę, że takie spotkanie przed mistrzostwami Polski stanie się tradycją

mówi Piotr Szymański, przewodniczący GKSŻ
Do rzeszowskiego hotelu Hilton Garden Inn przybyło wielu znakomitych zawodników, m.in. Józef Jarmuła, Bogusław Nowak, Roman Jankowski, Marek Towalski czy Andrzej Wyglenda. Panowie mogli wspólnie obejrzeć rewanżowe spotkania półfinałowe PGE Ekstraligi, w których emocji nie brakowało.
 
Cieszę się, że możemy spotkać się w tak zacnym gronie – podkreślił Marek Kępa, po czym wzniósł toast za świeżo upieczonych finalistów i bezpieczną jazdę każdego z walczących na torze zawodników. Marek Kępa jest ojcem prezesa Motoru Lublin, Jakuba, ale na spotkaniu nie brakowało sympatyków Stali Gorzów. W wielkim finale szykują nam się wielkie emocje.
 
Zanim jednak finał PGE Ekstraligi, czas na rozstrzygnięcia indywidualne. I tu liczymy, że zawodnicy w Rzeszowie stworzą piękne widowisko, tym bardziej, że będą ich z trybun oglądać legendarni zawodnicy i mistrzowie Polski.