Czas na IMP Challenge!

Już tylko godziny dzielą nas od rozpoczęcia zawodów IMP Challenge. Na ASTA Arenie w Pile zawodnicy walczyć będą o osiem miejsc premiowanych awansem do tegorocznego cyklu Indywidualnych Mistrzostw Polski.

W stawce zawodów każdy kibic znajdzie swojego faworyta. Na pilskim obiekcie wystąpią niezwykle doświadczeni zawodnicy, tacy jak Jarosław Hampel czy Krzysztof Buczkowski. Przy ulicy Bydgoskiej ujrzymy też krajową czołówkę: Piotra i Przemysława Pawlickich oraz Kacpra Worynę. IMP Challenge to także młodość, o której sile będą stanowić Wiktor Przyjemski i Wiktor Lampart. W repertuarze czwartkowych zawodów znalazła się również pozycja underdoga, czyli zawodników mogących w każdej chwili sprawić nie lada niespodziankę, a jej przedstawicielami będą między innymi Kevin Fajfer, a także Robert Chmiel.

Wszystkim zawodnikom, których ujrzymy w Pile przoduje jeden cel – awans do cyklu głównego Indywidualnych Mistrzostw Polski. Aby uzyskać awans trzeba wystrzegać się błędów, ponieważ nawet najmniejsza wpadka może przekreślić plany na awans.

Przed nami widowisko na najwyższym sportowym poziomie. Kto dołączy do Bartosza Zmarzlika, Macieja Janowskiego, Patryka Dudka, Dominika Kubery, Szymona Woźniaka i Bartłomieja Kowalskiego i zawalczy o tytuł Indywidualnego Mistrza Polski? Odpowiedź poznamy na torze w Pile już w ten czwartek!

Lista startowa IMP Challenge w Pile:
1. Robert Chmiel (TS Kolejarz Opole)
2. Paweł Przedpełski (KS Toruń SA)
3. Krzysztof Kasprzak (Wybrzeże Gdańsk SA)
4. Kacper Woryna (Włókniarz Częstochowa SA)
5. Norbert Krakowiak (Wilki Krosno SA)
6. Piotr Pawlicki (ZKŻ SSA Zielona Góra)
7. Kevin Fajfer (GTM START Gniezno)
8. Krzysztof Buczkowski (ŻKS Polonia Bydgoszcz SA)
9. Oskar Fajfer (Stal Gorzów Wielkopolski SA)
10. Wiktor Przyjemski (Speedway Lublin SA)
11. Wiktor Lampart (KS Toruń SA)
12. Mateusz Szczepaniak (ŻKS Polonia Bydgoszcz SA)
13. Przemysław Pawlicki (ZKŻ SSA Zielona Góra)
14. Jarosław Hampel (ZKŻ SSA Zielona Góra)
15. Bartosz Smektała (Unia Leszno SSA)
16. Gleb Chugunov (TŻ OSTROVIA SA)
17. Tomasz Gapiński (KŻ Orzeł Łódź SA)
18. Marcin Nowak (H69 Speedway Rzeszów SA)

Bilety na IMP Challenge są dostępne TUTAJ.