Przyjemski z „dziką kartą” w Bydgoszczy

Wiktor Przyjemski otrzymał „dziką kartę” na 2. finał Indywidualnych Mistrzostw Polski, który 27 lipca odbędzie się w Bydgoszczy.

Przyjemski to jeden z najbardziej utalentowanych polskich żużlowców swojego pokolenia. Urodzony w 2005 roku zawodnik to wychowanek bydgoskiej Polonii. Dobrze radził sobie już na mini-żużlu, w którym w sezonie 2018 został Indywidualnym Mistrzem Polski. Licencję na jazdę w dorosłym żużlu zdobył dwa lata później na torze w Toruniu. Do jego największych dotychczasowych osiągnięć można zaliczyć dwa złote medale Drużynowych Mistrzostw Świata Juniorów. W tym roku Przyjemski broni barw Orlen Oil Motoru Lublin i jest jednym z najskuteczniejszych juniorów w PGE Ekstralidze. Ponadto po pierwszej rundzie jest liderem tegorocznego cyklu FIM SGP 2. Dla 19-letniego zawodnika będzie to debiut w finale Indywidualnych Mistrzostw Polski.

Zawodnikami rezerwowymi podczas zawodów w Łodzi będą kolejno Mateusz Szczepaniak i Franciszek Karczewski, którzy na co dzień ścigają się w barwach Abramczyk Polonii.

Drugi finał Indywidualnych Mistrzostw Polski 2024 odbędzie się 27 lipca o godzinie 19:00. Wejściówki są dostępne w sprzedaży za pośrednictwem linku poniżej:
https://bilety.polonia.bydgoszcz.pl

Ceny biletów:
Trybuna Główna – 130 zł
Bilet VIP  – 350 zł
Nowa Trybuna – bilet normalny 70 zł / bilet ulgowy 60 zł
Trybuna A – bilet normalny 50 zł / bilet ulgowy 40 zł
Trybuna B – bilet normalny 40 zł / bilet ulgowy 30 zł
Bilety ulgowe przysługują kobietom, emerytom, rencistom oraz osobom w wieku 8-16 lat. Dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo – bez gwarancji miejsca.